Kampánylogika és kormányzás
H. A.    |   Ma
Nem szeretném a kákán keresgélni a csomót, ez kellemes 18,5 fokban sem feltétlenül egy hálás feladat, illetve annyiban talán mégis fontos, hogy úgy volt, hogy ez egy másik világ, itt már szabad nem egyet érteni, szabad bírálni, szabad kritikusnak lenni, és lehet akár vitázni is, ha valami problémásnak tűnik azoknak a működésében, akik nem Bicskéig […]
A cikk tartalma előfizetéshez kötött, kérjük, regisztráljon.


