Legyen már elég!
Vogronics András    |   Ma
Nem sikerült még szóvá tennem a magyar alkotmányosság egyik legszégyenteljesebb napját, ami a Fidesz szerint pénteken volt. Most is úgy teszem szóvá, hogy nem most teszem szóvá, miről beszélt Magyar Péter ma napirend előtt a parlamentben a maffiának. A Fidesz úgy gondolja, a legnagyobb szégyen (a nem létező) magyar alkotmányosságra az, hogy hét alkotmánybíró kizáratta […]
A cikk tartalma előfizetéshez kötött, kérjük, regisztráljon.


