Őszintén szólva soha nem értettem igazán ezt az aranykonvoj-ügyet, pedig már lassan négy hónap is eltelt az elkövetés pillanatától. Akkor sem értettem, amikor megtörtént, és azóta se értem. Talán az lehet az oka, hogy még mindig nem érzem magam eléggé elvetemültnek ahhoz, hogy még arról az Orbán-kormányról se tudjak ehhez kellő bátorságot feltételezni, amelyik tizenhat…
Őszintén szólva soha nem értettem igazán ezt az aranykonvoj-ügyet, pedig már lassan négy hónap is eltelt az elkövetés pillanatától. Akkor sem értettem, amikor megtörtént, és…



